Aksesuarlar ve Hizmetler

Kablosuz Dokunmatik Fare

ThinkPad Kablosuz Dokunmatik Fare, ince ve hafif, iki modlu bir faredir. Kolaylıkla cebinizde ya da çantanızda saklayabileceğiniz bu ürün, seyahatler için idealdir. Ayrıca, bir sunum yapacağınız zaman slaytlar arasında gezinirken tam kontrol sağlayan entegre dokunmatik yüzeyli sunum aracını kullanabilmek için fareyi ters çevirmeniz yeterli olacaktır. Bluetooth® 4.0 veya geleneksel kablosuz, şarj edilebilir dahili pile (bir saatlik kulanım için 30 saniye kadar), çoklu LED pil ömrü göstergesi, kaydırma işlevi için kapasitif dokunmatik özelliği ve sunum modu için TrackPad ve dokunmatik düğmeler içerir.

ThinkPad WiGig Yuvası

Basit 802.11ad kablosuz docking ile kullanılabilirliği artırın. Kablo kısıtlamalarını ortadan kaldırın ve 60Hz bant üzerinden dizüstü bilgisayarınızdan diğer aygıtlara sorunsuzca bağlanın. İki ekranı, fare, klavye, web kamerası ve USB 3.0’da sunulanlar kadar yüksek Giriş/Çıkış hızlarını da içeren diğer özellikleri destekler. WiFi’dan on kata kadar daha hızlıdır. Uyku ve bekleme desteği sunar.

ThinkPad X1 Kulaklık

ThinkPad X1 Kulak İçi Kulaklıklar, dinleme keyfinizi artıran üstün ses kalitesi sunar. Telefon görüşmelerini, müzik ve filmleri iyileştirecek iki sürücü kullanılarak üretilmiştir. Gürültü yalıtımı sağlayan tasarım, rakiplerin çok ötesinde performans sergiler ve yüksek tanımlı ses sunar. Bu kulaklıklar, ThinkPad X1 ailesi ile daha iyi performans göstermek üzere Dolby® tarafından optimize edilmiştir. Sorunsuz ince şerit kablo ve kablo sarıcı ile birlikte sunulur.

accessory-onelink-plus-dockOneLink+ Dock

Tek Bağlantı. Zahmetsiz. Tek bir kablo ile ThinkPad X1’i yeni OneLink+ yuvasına bağlayabilirsiniz. Bu yeni nesil aygıt, masanızda kablo yığını oluşturmayacak şekilde VESA montaj özellikleri ile yatay form faktörüne sahiptir. OneLink+ konektörü, 90W AC adaptörü (ince uçlu), DP + DP+VGA, 4 USB3.0, 2 USB2.0 (1 her zaman açık güç 2.4A), Gigabit Ethernet, ses birleşik jakı ve Kensington kablo kilidi yuvasına sahiptir.

ThinkPad X1 Tablet Productivity Module

ThinkPad X1 Tablet, için 2 si bir arada Modül ile daha fazla özellik ve fonksiyonlar elde edilir.

Kolay kurulumu sayesinde, Daha fazla port, pil ve Klavye kullanım süresinizi uzatır
ThinkPad X1 Tablet Verimlilik modülü X1 tablet için modüler aksesuar portu ve özellikleri aşağıdadır:

1.Full HDMI çıkış 1 adet
2.Onelink + bağlantı portu 1 adet
3.USB3.0 bağlantı portu 1 adet
4.içinde bulunan ilave batarya ile 5 saat daha batarya süresi (2Cell pil vardır)

ThinkPad Ultra Messenger

2014 Red Dot tasarım ödülünün sahibi Ultra Messenger, benzersiz tasarım unsurları sunarken ThinkPad’inizi de güvenle korur – tüm 14,1” modellere uygundur. Zarif vurgulu hatlara sahip deri ve yoğun denye naylon gibi yüksek kaliteli malzemeler, dolgulu yumuşak bir bölüme ve tablet ceplerine sahip fermuarlı bir büyük boy muhafazayı içerir. Bolca depolama alanı ve fermuarlı arka cep ile iç kısımdaki fileli ceplere kolay erişim sağlar. Dayanıklı deriden mamul konforlu omuz askısı ve kalıplanmış fermuar başları rahatlığı ve dayanıklılığı artırır.

ThinkPad X1 Kılıfı

ThinkPad X1 Kılıfının şık tasarımı, konfor, koruma ve tarzı aynı anda sunar. Manyetik kapanma birimi ve pazen astarlı kılıf ile X1’inizi kolaylıkla saklayın. İç kalem bölmesinde ekstra kalem veya dijital kalem saklanabilir. Dayanıklı sentetik deriden (R64 PU olarak da bilinir), aygıtınızı çarpma ve düşmelere karşı koruyacak kadar dayanıklıdır. İnce. Sağlam. Hafif. Ve şık!

ThinkPad Profesyonel Tekerlekli Seyahat Çantası

Dört adet döner tekerlekli profesyonel tip dikey seyahat çantası sayesinde seyahat etmek artık daha da kolay. Seyahat dostu özellikler arasında, önden kolay erişimli iç bilgisayar gözü, çoklu aksesuar cepleri, kalem koyma halkaları ve kartvizit tutucu yer almaktadır. 15,6″ genişliğe kadar ThinkPad sistemleri için özel tasarlanmış dayanıklı naylondan üretilmiştir (380,6 x 270 x 36,6 mm). Teleskopik taşıma kolu ve konforlu kol elcikleri hem yatay hem de dikey taşımayı kolaylaştırır. Sınırlı ömür boyu garantilidir.